YAZILIM

Sektore ozel yazilim cozumleri

Tetrayazilim            

TETRA/REPORTER

Logo raporlama aracı hızlı, kolay ve çok fonksiyonlu bir raporlama bildirim uygulamasıdır. Logo raporlamayla Word, Excell, Pdf, Yazı ve Resim formatlarında çıktı alabilir. Raporlarınız zamanlama aracı ile otomatik hale getirilebilir. Kurumsal dashboard raporları yapılabilir. Tüm cihazlarınızdan özel raporlarınızı görebilirsiniz. Merkezi yönetimlidir , kod bilgisi yada ileri seviye EXCEL bilgiside gerektirmez. Raporlar tek bir merkezden yönetilir ve firmaya göre özelleştirilir.

Tetrayazilim            

SQL OTOMATİK YEDEKLEME ARACI

SQL yedekleme aracı Microsoft SQL Express Edition veri tabanı programına yardımcı bir araç olarak geliştirilmiştir. Türkçe ara yüzü ve basit kullanımı sayesinde tüm veritabanı yedeklerini kolayca yedeklersiniz.Son derece basit bir arayüze sahiptir. Dilerseniz tek bir veri tabanına, dilerseniz birden fazla veri tabanına dilediğiniz kadar zamanlanmış görev tanımlayabilirsiniz.

Tetrayazilim            

LOGO ÇEK SENET BÖLME

Logo ERP ürünlerindeki önemli modüllerden biri de Çek ve Senet modülür. Logo Çek Senet modülü sayesinde müşterilerinizden aldığınız çek ve senetleri portföyünüze ekleyebilir, böylelikle çek ve senetleri Logo üzerinde kolayca takip edebilirsiniz. Logo kullanıcılarının çözmekte zorlandığı konulardan birisi de çek ve senetlerin bölünmesi işlemidir. Logo üzerinde çek ve senetleri ayırmak istediğiniz zaman Logo ERP üzerinde bir çok işlem yapmanız gerekmektedir. Bununla birlikte çek ve senet ayırma işlemlerinde problem yaşanabilmektedir. Tetraport Teknoloji olarak geliştirdiğimiz Logo Çek ve Senet Bölme aracı sayesinde finans modülünde bulunan çek-senet ve bordrolarından girişi yapılan çek ve senetleri kolaylıkla ayırabilir, istediğiniz şekilde bölebilirsiniz. Çek-Senet ve Bordrolarında bulunan çek-senet giriş kaydının içerisine değiştir ile girerek böldürme işlemi yapılır.

Tetrayazilim            

OBTO ile Otomatik Banka Talimatı

Birden fazla adımda gerçekleştirilecek banka talimatlarınızı OBTO ‘nun arayüzü ile tek adımda sonuçlandırın!
OBTO veritabanına kaydettiğiniz cari ve banka bilgileriyle sürükle bırak yaparak talimat planlaması oluşturup , üst birimlerin onayına sunup onay geldikten sonra format çıktısı alıp LOGO veritabanına banka fişi aktarımı yapmanızı sağlar.
OBTO oluşturmak istediğiniz banka talimatlarınızın banka , cari ve tutar bilgilerini bir arada görmenizi ve LOGO ya aktarılan banka fişlerinin tutarlarının kontrollü bir şekilde aktarmanızı , ayrıca program üzerinde istenilen formatta talimat formu almanızı sağlar. Yetkili kişi onaylama aşamasını size göre organize eder.
OBTO’ nun hedefi tek ekran üzerinde talimatlarınızı etkin ve hızlı bir şekilde oluşturup LOGO ‘ ya aktarımının yapılmasını sağlamaktır.
Tetraport’un bünyesinde üretilen OBTO Tiger serisinde aktarım yapabilmektedir. Go serilerinde object dll’i olmamasından dolayı aktarım yapılamamaktadır. Sadece talimatlar için arayüz ekranı olarak kullanılabilmektedir.

OBTO ile tanışmak için [email protected] a mail atabilir standart tasarımlarla bir aylık demo paketini kullanabilirsiniz.

Daha Fazlasi İçin Bizimle İletişime Geçins