Logo Destek

Uzman Logo Bayisi olarak profesyonel Logo Destek Hizmeti ve Yazılım Çözümleri sunuyoruz


Tetraport Teknoloji A.Ş Firmamız 2011 yılından beri Anadolu ve Avrupa yakasında çeşitli sektörlerden onlarca müşteriye Logo Danışmanlık ve Proje Hizmeti vermektedir.

LOGO Yazılım bünyesinde uzun yıllar bayi kanalında ve çözüm ortaklığı alanında çalışmış Logo Uzmanları tarafından kurulmuştur.

Farklı ölçek ve sektörlerde kurumsal firmalar ile yaptıkları projelerden elde ettikleri tecrübeyi yaratıcılık, teknolojik yenilik ve alternatif çözüm ilkeleri ile birleştirerek bilişim danışmanlığı hizmeti vermektedirler.

Ana faaliyet konusu, LOGO ERP ve IK ; proje , satış, destek ve danışmanlığıdır.

Pek çok farklı sektörde yer alan yerli ve yabancı firmanın ERP projelerini daha etkin hayata geçirmesi için entegre uyarlama projeleri geliştirmekte ve günümüz stratejik yönetiminin vazgeçilmezi İş Zekası (BI) çözümleri konusunda danışmanlık vermektedir.

Müşterilerinin tüm süreçlerini hızlı ve etkin yönetmelerini sağlamayı hedefleyen Tetraport, yapısını sürekli geliştirmekte ve bütünleşik hizmet anlayışı ile fark yaratmayı hedeflemektedir. Özellikle ERP çözümü seçimi, proje süreci ve sonraki hizmetlerde danışman firmanın kalitesi, yetkinliği, güvenilirliği ve tecrübesi büyük önem taşımaktadır. Bunun bilincinde olarak Tetraport, hizmet kalitesi ile çözümlere uzmanlık ve değer katarken her iki taraf için de verimli ve uzun soluklu bir işbirliği amaçlamaktadır.

Detayli bilgi icin: www.tetraport.com