BT DESTEK

Sektore Özel BT Hizmetleri

TetraBT            

Server Kurulum ve Bakım Hizmetleri

Günümüzde kurumsal çalışan firmaların ve kurumsallaşma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen firmaların bilgi işlem alanında yatırım ve yenilikler yapmaktadırlar. Bu yatırımların başında tabi ki Sunucu (server) sistemlere ihtiyaç duyarlar.
Peki neden sunucu kullanmalıyız?
Sunucu yapacağı hizmete göre birçok çeşitlilikler göstermektedir. Örneğin Dosya sunucusu, Web sunucu, Sharepoint sunucusu, E-Mail (Exchange Server) sunucuları yada firmanızın ticari bilgilerini yönettiğimiz yazılımı barındıran sunucular. Hangi çeşit sunucu olursa olsun firma için çok büyük önem taşır ve bu sunucu devre dışı kaldığı zaman firma için sancılı bir dönem başlar.

TetraBT            

Veri Tabanı Hizmetleri

En Değerli Sisteminizi Optimize Edin. Bünyesmizdeki Database Yönetimi ve Performans iyileştirme konularında 20 yılı aşkın tecübeli uzmanlar sayesinde farklı sektör ve ölçeklerdeki, farklı ERP çözümleri kullanan pek çok Türk ve uluslararası firmaya danışmanlık vermektedir.
Özellikle Database Performans iyileştirme konularında sektörün önde gelen firmalarından biri olarak öne çıkmaktadır.

TetraBT            

Sanal Sunucu Hizmetleri

10GBPS Hat Geniş hat havuzumuzda ana omurgamıza Juniper 4400 Serisi switch ile bağlanarak darboğaza girmeden rahatlıkla web sitenizi Sunucularımız DELL Poweredge Serisi, Disklerimiz Samsung 850 PRO SSD ve 15K SAS ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeyi Farklı bir firmada bulunan sanal sunucularınıza ait içerikleri ücretsiz olarak taşımaktayız.
Sunucu Çözümleri, Mucbir sebepler hariç %99 uptime garantisi vermektedir.

Daha Fazlasi İçin Bizimle İletişime Geçin